Hızlı Yağ Yaktıran Detoks Tarifleri

20 Ekim 2019
Hızlı Yağ Yaktıran Detoks Tarifleri

Fazla kilolarından kurtulmak isteyenler oldukça etkili olan detoks suyunu tercih ediyor. Çünkü, evdeki malzemelerle hazırlanan detoks tarifi, sağlıklı zayıflamaktan ödem söktürmeye kadar bize mucize faydalar sağlıyor.

Zamanla hem yediğimiz besinlerden, hem de çevresel etkenlerden dolayı vücudumuzda ki toksinler yoğunlukla artış gösterir. Bu durum vücutta oksidatif stres dediğimiz bir takım metabolik sonuçlara sebep olur. Beraberinde de; bağışıklık sisteminin zayıf düşmesi, hızla kilo alımı,  halsizlik, cildin dejenerasyona uğraması, sindirim sistemi bozuklukları, kronik baş ağrısı, depresif ruh hali, uyku problemleri ve uzun dönemde kanser gibi daha ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir.

Yaşam koşulları nedeniyle sürekli olarak maruz kaldığımız, vücudumuzda biriken toksinler ve fazla kilolardan kurtulmak için doğru ve hızlı yağ yakmayı sağlayan detoks diyeti nasıl uygulanır?

Detoks demek; vücudu sağlıklı bir düzene geçirmek için önemli alt yapıyı oluşturmak demektir. Dış güzellik kadar, içten başlayan toksinlerden arındırma programlarına oldukça ihtiyaç vardır. Bu toksinleri temizlemenin yolu da bolca antioksidan tüketmektir. Fakat yılların neden olduğu toksinler 5-7  gün gibi kısa sürelerde tabii ki de  ortadan kalkmayacaktır. Detoksu sağlıklı bir yaşam için gerekli olan ve her ay 5-7 gün sürelerle uygulanması gerekmektedir.

Sabahları mutlaka bu karışımı tüketin

2,5 tatlı kaşığı elma sirkesi

1-2 rendelenmiş zencefil

1,5 su bardağı oda sıcaklığında su

İsteğe bağlı bir tutam Himalaya tuz

Kırmızı meyvelerden oluşan detoks

10- 15 tane dondurulmuş veya normal yaban mersini

10-15 tane dondurulmuş veya normal frambuaz

10-15 tane dondurulmuş veya normal böğürtlen

10-15 tane dondurulmuş veya normal çilek
1 adet dilimli limon
Detoks suyunun en kırmızı ve aşk dolu hali kesinlikle bu olsa gerek!

Hem cildinizi arındıracak, hem de yaşlılığa ve hastalığa karşı savaş açacaksınız.

Bu hazırlamış olduğunuz detoks karışımını haftada 2-3 gün uygulayın kendinizi ne kadar yenilenmiş hissettiğinize şaşıracaksınız.

Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık