Kişisel Bakım

Karma Ciltler İçin En İyi Nemlendirici Kremler

Karma ciltler için nemlendirici seçimi zor bir tercihtir. Karma ciltler için ciltte ki nemi koruyarak nemlendirmek gerekmektedir. Bunun için hangi ürünü kullanmalıyım diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Bu soruyu aklına getirmiş olanlara, karma ciltler için en iyi nemlendirici kremler listesini hazırladık. İşte karma ciltler için nemlendirici önerileri.

Karma Ciltler İçin En İyi Nemlendirici Kremler

Karma ciltler için en iyi nemlendirici kremler, cildin nem dengesini bozmayacak ve cildin yağ dengesini kurmasını sağlayacak kremlerdir. Özellikle silisik asit içerek kremleri tercih etmeniz, cildinizde ki gözeneklerin açılması için faydalı olacaktır. Karma ciltlerde ki gözeneklerin açılması ve cildin hava alması önemlidir. Bu yüzden krem seçerken silisik asit etkisini göz ardı etmeyiniz. İşte karma ciltler için seçtiğim nemlendirici önerileri….

1. Neutregona Visibly Clear Yağsız Nemlendirici

Neutregona Visibly Clear Yağsız Nemlendirici Kullan Yorumları

Karma ciltler için listemin en başına bu ürünü alıyorum. Fazla bilinmeyen veya tercih edilmeyen bir ürün fakat karma ciltler için çok iyi sonuçlar vermekte. Kullandıktan sonra ciltte parlaklık ve yumuşama hissini hemen hissettiriyor. Ayrıca silisik asit içeriği ile cildinizde ki gözeneklerin açılmasını sağlamaktadır. Karma ciltler için olması gerekende zaten budur. Cildinizi her gün güzel bir sabun ile yıkadıktan sonra uygulayabilirsiniz. Ürün ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz Neutregona Visibly Clear Yağsız Nemlendirici Kullan Yorumları yazısını okuyabilirsiniz.

2.Vichy Normaderm

 

Vichy Normaderm nemlendirici önerisi

 

Aslında nemlendirici losyon olarak isimlendirilmektedir. Bilinen kremlerden biraz farklıdır. Fakat karma ciltler için iyi bir nem sağlıyor. Yüze uyguladıktan sonra hemen hissettiriyor. Karma ciltler için gerekli olduğunu düşündüğüm silisik asit içeriği bunda da bulunmaktadır. Bu krem cildi nemlendirirken, silisik asit ile de ciltte ki gözenekler açarak nefes almalarını sağlayacaktır.

3.Kiehl’s Ultra Facial Oil-Free Gel Cream

 

Kiehl's Ultra Facial Oil-Free Gel Cream krem önerisi

Karma ciltler için 3. önereceğim krem ise Kiehl’s Ultra Facial Oil-Free Gel Cream olacak. Jel formunda bir kremdir. Ciltte iyi bir ferahlık ve temizlik hissi bırakmaktadır. Yağsız bir şekilde cildin nem dengesini korumaktadır. Benim cildime herhangi bir yan etkisi bulunmadı. Jel formu sayesinde rahat bir şekilde uygulanmaktadır. Ayrıca incelemelere baktığımda sivilce problemleri için de iyi geldiği birçok kişi tarafından yazılmış. Gözenekleri sıkılaştırdığı söylenmektedir. Cildi nemlendirirken parlak ve canlı bir görünüm de kazandırmaktadır. Karma ciltler için kullanılabilecek iyi bir kremdir.

4. Nars Aqua Gel Luminous Oil-Free Nemlendirici

 

Nars Aqua Gel Luminous Oil-Free Nemlendirici

 

Son önereceğim krem ise Nars Aqua Gel Luminous Oil-Free Nemlendirici olacak. Karma ciltler için cildi ideal nem dengesine getirecektir. Ciltte ki yağ dengesi ile birlikte nem dengesini de koruyacak. Bunlar ile birlikte cildin ideal görünümüne kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Parlak ve yumuşak bir cilde sahip olmak için iyi bir tercihir.

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı